Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen adatok kellenek ahhoz,...

Milyen adatok kellenek ahhoz, hogy ha elveszik a Steam fiókom, akkor könnyedén visszaszerezhessem?

Figyelt kérdés
Tehát: nincs elveszve a fiókom(remélem nem csak "még"). DE milyen adatokat írjak fel, hogy ha egyszer elveszik, akkor gyorsan és könnyedén bizonyíthassam, hogy az enyém a fiók, és ne kelljen hónapokig szenvedni?

2014. okt. 19. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Jelszó, titkos kérdés+válasz, hozzácsatolt e-mail, annak jelszava.
2014. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első ha elveszti/ellopják a fiókját honnan tudja a jelszót? A Steam-nek meg mi köze van az e-mail címhez tartozó jelszóhoz?

Első válaszoló baromságát felejtsd el.

Ez a hivatalos álláspont:

-Bakkártya (amennyiben fizettél vele Steamen)

Kártya típusa, kártyához tartozó név, számlázási cím, UTOLSÓ 4 számjegy a kártyán (NEM kell mind a 16)

-Átutalás (PayPal, AliPay,...)

Az fent említett accountnál használt név, számlázási cím, Invoice # és a Transaction #

-CD kulcsok (amiket boltban vettél és az accountodhoz kapcsoltad)

Ilyenkor nyitnod kell egy ticketet, annak lesz egy ID-je és ezt az ID-t rá kell írnod a cd kulcsot tartalmazó lapra/kézikönyvre

-Steam wallet kód igazolás (Mo.-on nem elérhető, nem részletezném)


Hivatalos link(amit írtam csak fordítás, ha nem értenéd):

[link]

2014. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

1. Nem az aktuális jelszóról írtam, hanem ami eredetileg volt neki.

2. Az e-mailnek az a köze hozzá, hogy arra fog kapni a Steamtől levelet. Így ajánlatos nem elfelejteni a jelszavát...

2014. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyithatunk vitát, nyugodtan pontozz is le. DE! ha elolvastad volna az oldalt amit belinkeltem rájöttél volna hogy:

1, Eredeti jelszó nem elfogadott bizonyítási alap.

2, A Support account létrehozásakor megadott e-mail-re küldik az üzenetet és nem a Steam account-hoz csatolt címre.

De ahogy írtam ha elolvasnád a linkelt oldalt rájönnél...

-Account név kell

-Utolsó ismert e-mail cím, de a jelszó már nem mivel helyben kérheted hogy írják át másikra.

-Előző válaszomban leírt 4 pontból (Mo.-on 3 pont) az egyik.

[link]

Itt van még egy link kb. ugyan az remélem ezt elolvasod. (ez a másik válaszolónak szól)

2014. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a (mostanában ritka) normális válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi!
2014. okt. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!