Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft Warlords...

A World of Warcraft Warlords of Draenorhoz ismét lesz 10 napos kipróbálási idő? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az új patch-el járt egy 7 napos bónusz (november 12-éig tartott) amit tetszés szerint fel lehetett használni, vagy nem. Viszont eddig minden újabb kiegészítőhöz járt 10 nap ingyen. Legalábbis én eddig úgy csináltam, hogy amikor megvettem egy új kieget, akkor először elfogadtam battle.net-en a 10 napos kipróbálási verziót, és csak aztán adtam hozzá az új kieg kódját az accountomhoz. Így játszottam 10 napot, aztán hozzáadtam a vásárolt gamecard számát. Így 70 napot játszottam minden kiegészítő után közvetlen.

Annak ellenére, hogy eddig a nagyobb patchekhez is járt még például tavaly is 10 nap ingyen, a Warlords of Draenorhoz is fog járni egy 10 napos kipróbálási verzió szerintetek?


A Pandáig Upgradelve vagyok. Holnap fogom megvenni a WOD-ot. Csak azért érdekelne ez. Remélem tudtatok követni.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. nov. 12. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesz, de a MoP is valami több, mint egy hónapig tartott, mire kijött a trial.
2014. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csiß ***** válasza:
Jó lenne ha lenne mert én nem veszem meg amíg ki nem próbálom..10 után már nem tudok megbízni a Blizzarban.
2014. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!