Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani magyar...

Tudnátok mondani magyar nyelvű ingyenes WoW szervereket? :D

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek. Örülnék, ha valaki tudna belinkelni nem csak a nevét leírni, mert régebben már feltettem ezt a kérdést (pár éve), de csak egy 75-90 gigás, angol nyelvű, ráadásul vírusos valamit töltöttem le:D. Tudom, hogy már van fent pár ilyen kérdés, de azok közül amiket oda belinkeltek, már nem megy egy sem. A helyesírásért elnézést mobilon vagyok, és köszönömelőre is a válaszokat:D.


További szép estét mindenkinek.



2014. nov. 25. 16:24
 1/4 Csiß ***** válasza:

Tudom,hogy nem ez volt a kérdés de nem javaslom a magyar szervereket.

-Iszonyat bugosak.

-Iszonyatos a magyar wow community ezeken a szervereken.


Vagy keress egy külföldi privátot (pl. molten wow) vagy gyere eredetire.

2014. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a mostani nyelvtudásommal nemigazán tudnék külföldi szerveren "meglenni". Nem arról van szó, hogy nem tudok semmit, de közel sem eleget. Az eredetire pedig nem szeretnék költeni. Egy játék sem ér annyit szerintem, amire megérné költeni:D. Persze aki megteheti, az költsön rá, ha akar:D
2014. nov. 25. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig megéri külföldi szerveren játszani, gyorsan lehet nyelvet tanulni.
2014. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!