Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steamben mi lesz ha megcsiná...

A Steamben mi lesz ha megcsinálom az Achievementeket?

Figyelt kérdés
Mert hallottam olyat hogy ha egy játékban megcsinálod az összes achievementet akkor kapsz egy kártya szerűséget (persze a Steamben) ami 5 eurót ér és abból lehet a Steamen játékot vásárolni. Most akkor ez igaz?

2014. dec. 16. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik játékról van szó, de a játékok zömében semmi nem jár az ach-okért, azonkívül, hogy megveregetheted a saját válladat, milyen ügyes voltál.
2014. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azért kapod a kártyát. Azt csak szimplán játék közben kapod.
2014. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk érdekelne melyik kártyát lehet 5 dollárért eladni, mert 5-15 cent között mozognak az árak.

De azokat csak azért kapod, mert elindítod a játékot és tolod kábé másfél óráig.

2014. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én már néhány játékot elindítottam és toltam egy jó ideig de nem kaptam semmit... Vagy nem tudok róla :D

Hol lehet ezt a bizonyos kártyát megnézni? (pl.: hogy mennyid van stb.)

2014. dec. 16. 20:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahhhaaaa... Jó megtaláltam :) Köszönöm szépen a válaszokat :D
2014. dec. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!