Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az amitől a Skyrim csak...

Hecvid kérdése:

Mi az amitől a Skyrim csak alacsony beállításon fut rendesen ezen a PC-n?

Figyelt kérdés

Megnéztem az ajánlott rendszerkövetelményeket, és nem láttam semmit amitől ne mehetne jobban.


Rendszer:

[link]



2015. jan. 3. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk, hogy van 4 Gb RAM-od, + a 2 Gb-os VGA és 32 bites op rendszert használsz. Aztán ez a VGA sem a legjobb, de közepesen azért vinnie kéne. Attól is függ mennyi modot raksz fel hozzá.

De mindenképp rakj fel egy 64 bites windowst.

2015. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csori96 ***** válasza:
Ha jól tudom, a 32 bites op rendszer csak 4GB memóriát képes kezelni. Ha a videokártyának lefoglal 2 GB-ot, akkor a 4GB-t RAM-ból már csak 2GB-ot tudsz használni. Tehát a játékhoz ajánlott 4GB RAM, helyett 2GB-od van, ami csak az alacsony beállításokhoz elég.
2015. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 8072 ***** válasza:
És akkor mi vagy ha 2gb a ram nekem 2 gb ram al és 1gbs vgaval közepesen ment a régi gépemen.
2015. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csori96 ***** válasza:
#3 - Gondolom, nem Windows 7 futott a gépeden.
2015. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 8072 ***** válasza:
De igen 64 bitesen igaz csak 30 fps em volt és de játszható volt.
2015. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!