Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jelesesek!? Ne...

Csábításból jelesesek!? Ne tudom melyik fiúra hajtsak rá? Írnátok véleményeket, h nektek miért pont ő a kiválasztott?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ha igazából kéne választanom, akkor Castiel vagy Lisander lenne.

Stílusban ők állnak a legközelebb hozzám.

Natanielnél elég egyszerű felvinni a mutatót, naluk meg kell gondolni mit mondasz.

2015. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez valahogy elég furcsa nekem. :( A fiúnak kellene kezdeményeznie, udvarolni egy lánynak nem pedig fordítva. 25F
2015. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ez egy játék és lehet jó meg rossz válaszokat adni a fiúknak és attól függően alakul a sorsod lD
2015. jan. 7. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik pasi se egy fő nyeremény, nagyon szélsőséges karaktereket mutatnak be. Mindegyiknél meg van az a kevés dolog amit kedvelnek, és ami meghatározza a személyiségük viszont mindenről ami kicsit is ellenkezik evvel arról lehúzóan vélekednek. A valóságban mindegyiktől felforrna az agyvizem hogy milyen egyoldalúak. De egy ilyen játéktól többet nem is érdemes várni. Ha ezt nem vesszük figyelembe könnyed szórakozást nyújt, és ha egy srácnál az elején bevágódsz utána már egyre könnyebb vele jóban lenni.

Castiel és Lisander tényleg nem egyszerű eset, de volt egy időszak amikor érdekes módon Natanielnek se ment a válasz adás. mindegyik srác valamilyen szinten bunkó, ha nem a megfelelő válaszokat adod neki. Castielben az a jó menő, és a melett hogy elég mogorva, udvariatlan, és szemétkedő tényleg nagyon jó szövege van. Nataniel nagyon pedáns és én speciel utálom a macskákat, de rendes, okos, és a komolysága ellenére van benne valami kisfiús szégyenlősség. Szerintem az ambiciózusság és az iskola szeretet nem kizárólagosan jelenti az unalmasságot, és a komolyságot. Nekem az nagyon tetszett mikor hajlandó volt a koncerten dobolni Castielékkel. Lysander nagyon fárasztóan szétszórt, komoly és unalmas tud lenni de az álmodozó, művészi, varázslatosan ,,túl világi" kisugárzása nagyon ellen súlyozza ezt. Én Armint is kedvelem, csak elég kockulos. talán az egyetlen akin nem tudok napi rendre térni az Kentin. Először idegesítő mitugrász, olyan mintha annyi agya sem lenne mint egy hangyának, aztán vissza jön mint egy bunkó hím soviniszta mintha csak ez a két véglet lenne. Én speciel több néven vagyon regisztrálva és mindenhol másik fiúra hajtok, így van lehetőségem mindegyikőjüknek (hármójuknak) ki ismerni a vonzóbb oldalát.

2015. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kentin, Lisander, vagy Dakota ( a legcukkibb )
2015. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!