Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 15 Ultimate Team segítség?

FIFA 15 Ultimate Team segítség?

Figyelt kérdés

Dec. 13-án jött meg az xbox 360 és vele együtt a játék (FIFA 15), rögtön be is váltottam az egy hónapra szóló arany tagsági kódot, majd a játékkal folytattam (Origin fiók, Ultimate Team létrehozás).

Mai napon ki is írta az xbox, hogy lejárt az arany tagság, meghosszabbítom-e, stb.. Nem hosszabítom meg, jó, indítom a Fifát, amíg el nem indítottam az online meccset nem volt baj, de amikor rányomtam az ellenfél keresésére ki is írta, hogy (szó szerint): A játékosprofilod nem rendelkezik a funkció eléréséhez szükséges jogosultságokkal.

És akkor most mi van? Kipróbáltam egy másik már pár hete létező profillal is, létrehoztam egy újabb Origin fiókot, aktiváltam az Ultimate Team-et, de ugyan azt írja ki amit leírtam.. Szóval nem tudom mit tegyek, hozzáértők és ezúton tapasztaltabbak válaszát várom!



2015. jan. 13. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok xbox tulaj, de valamennyire képben vagyok. Ha lejárt az aranytagságod, akkor miért lep meg, hogy nem tudsz multizni?
2015. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, már nekem is leesett egyébként.. csak nem hittem volna, hogy kizarolag arany tagsággal lehet online tolni..
2015. jan. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!