Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az L. A. Noire c. játékban a...

Az L. A. Noire c. játékban a konzul autója fejezet vagy küldetéstől miért német a játék magyarítással? És ha lehet, hogy lehet kijavítani?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a játék bele is kockultam a pc-s verzióba de a konzul autójátol német a játék amiből egy szót nem értek. Mit lehetne csinálni mert nagyon szívesen folytatnám.

2015. febr. 2. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Gyanítom, német verziót magyarítottak hibásan az okosok. Ha nincs belőle másik verzió, akkor így jártál.

Többek között ezért nem szeretem a magyarításokat: nem ösztönöz a nyelvtanulásra. Nekünk hajdanán nem volt választásunk: ha érteni akartuk az rpg-ket, kalandjátékokat, magunktól kellett nyelvet tanulnunk. De 14 éves koromra már tudtam angolul olvasni.

2015. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csori96 ***** válasza:
A magyarítást a mellékelt leírás szerint telepítsd, és akkor működni fog.
2015. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani, akinek hasonló a problémája és érdekli hogy kell az írjon aztán elmondom.
2015. febr. 3. 20:29
 4/8 Kovács Zsolt Junior válasza:
Szia engem érdekelne
2015. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is kell mert nem tudom meg oldani.
2015. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
engem is érdekelne.. :D
2015. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Helló! Érdekelne, hogy akik itt commenteltek, hogy sikerült e valakinek megoldani a dolgot, mert írtam annak a válaszolónak, aki írta, hogy megoldódott és ha valakit érdekel annak elmondja hogyan kell, de eddig még nem válaszolt... Szóval aki tudja a megoldást erre a játékra légyszí írja már le! Kössz!
2015. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos hogy sikerült hogy a konzul autója is magyar legyen ???
2018. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!