Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a spore-nak (többi...

Mi a baja a spore-nak (többi lent)?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a játékot, a kiegeket és a patcheket és sorrendben telepítettem mindet (nem eredeti), (az 1.5.1-et kétszer, nem hagytam ki): [link]


De amikor futtatom a játékot bejön a fekete kép, tölt, villog aztán kiírja "A Spore Galaktikus Kalandok működése leállt" (az alap spore-nál is). Pedig még crackeltem is őket. Ilyenkor mit kell tennem?



2015. febr. 23. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az volt a baj, hogy több, vagy kevesebb fájlt töltöttél le a modhoz, mint ami szükséges. Ugye írja is, hogy 3 fájlt mindenféleképpen le kell töltened:

-Arenas_RDX9.package

-Arenas_Textures.package

-2013_CoreTextures.package.

És ezek mellé még egy kell, amit az alsó kettő közül választhatsz ki:

-"2013_DI.package", vagy "2013_DI_NC.package" de ezek közül csak egy, merd bebugol a játék.


A lényed pedig később azért nem mozgott, mert nem a megfelelő verziójú cracket szedted le hozzá: 4-es verziójú játékhoz 4-es crack, 5-öshöz, 5-ös crack.


A cracknek meg ott kell lennie valahol a torrentben. Ha nincs a cdkép mellett, akkor abban van benne egy külön mappában. Biztos, hogy a megfelelő van mellette, mert másképpen fel sem tölthetnék egy torrent trackerre (kivéve az ilyen nyíltakat, mint TPB, KA, stb.).

2015. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na sikerült találni egyet már tökjól működik, már csak a mod kell és játszhatok egy jót. Az utolsó válaszoló: tudom, hogy nem lehet a 2-t egyszerre, a modot még egyszer sem raktam.
2015. febr. 25. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!