Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SPOILER. Assassin's Creed...

SPOILER. Assassin's Creed 3-ban Desmond végleg meghal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a 4-ben már halott, igen. Ha csak nem jön majd egy rész, amiben azok az izék felélesztik. Bár én kétlem.
2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Black Flag-gel még nem játszottam, igazából azért is kérdeztem, hogy de akkor ki fog beülni ott az Animusba?!

Most már tudom. De valaki árulja már el nekem, hogy nekem mi közöm van Kenway papához? Ezek szerint én is a leszármazottja vagyok? :D

Nem tudom, ki hogy van vele, nekem se a lezárása, se a folytatása nem tetszik a Desmond szálnak

2015. márc. 11. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A 4 modern-szálában egy random Abstrego dolgozót alakítunk aki Desmond által tudja Edward emlékeit átélni. Elvileg Desmond DNS-t használják az emlékek felidézésére, így már nem kell hozzá Desmond és bárki hozzáférhet. Amúgy igen végleg meghal a Unityben sincs
2015. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy saját magunkat alakítjuk. De ezek szerint rosszul tudtam, hál' Istennek, így azért logikusabb
2015. márc. 11. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!