Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOT: cap megszüntetéséért...

WOT: cap megszüntetéséért kaphatok bant, vagy bármiféle büntetést?

Figyelt kérdés

A történek úgy kezdődik, hogy beálltam foglalni és hát sírtak, hogy no cap... hát jó legyen... kiálltam (95%-nál). Hisz nem akarom őket megfosztani az xp-től és stb. Közben elkezdte az ellenség is foglalni és hát be is capelte. Utána engem szidnak, reportolnak. Ok. Az én hibám végülis, hisz nem kellett volna rájuk hallgatni. Tehát ezért kaphatok valamit? Gondolom sok reportot kaphattam sportszerűtlen játékért. A report rendszer nem tudom mennyire működik és miképp.

Előre is köszönöm a segítséget :)



2015. márc. 21. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kaphatsz,hisz nem csaltál vagy lőttél meg csapattársat.

Az más kérdés hogy a report rendszer nem ér semmit,de tényleg,29-en feljelenthetnek egy csatában és nem lesz vonzata.

2015. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod! :)

Akkor megnyugodtam. :)

Kb 5 k csata után ilyen még nem igazán történt velem. És fordított helyzetben lehet én is szidnám az jelen esetben magam xD

Pedig tényleg csak jót akartam. Nyerésre álltunk, simán, csak nem voltak képesek resetelni :/ 1 tank foglalta be.

2015. márc. 21. 13:52
 3/4 A kérdező kommentje:
*...szidnám jelen...
2015. márc. 21. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

ezert nem kell a verpistikekre hallgatni.

ha van lehetoseg nyerni akkor ki kell hasznalni.

a report meg vicc kategoria

2015. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!