Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metro vagy STALKER sorozat?...

Metro vagy STALKER sorozat? Kinek melyik jön be jobban, és miért?

Figyelt kérdés

Én megmondom előre,Metro.Miért?Jobb a grafika,érdekesebb a játékmenet,jó a történet.Ezalatt nem úgy értem,hogy a Metro jobb mint a STALKER,úgy értem,hogy számomra jobb.

Mindkét sorozottal játszodtam,de a Metro jobban magával ragadott,az igaz,hogy mindkettőnek rendkivüli hangulata van,de csak a Metronál kötök ki minden szempontból,ti hogy vagytok vele?



2015. ápr. 17. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A sandbox, lootolgatós rpg meg epikus pillanatok miatt egyértelműen a stalkert támogatom. A magyarítva "kisugárzások" mindig lenyűgöztek, mikor elvörösödött az ég, remegett a föld, dörgött az ég olyan élethűen hogy menten becsinálsz ha meghallod, és a biztonságos házból láttad ahogy a madarak lepotyognak az égről. :D Bár én a clear sky-t írtam le.
2015. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Stalker. A Call of Pripyat a legjobb.
2015. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 ott a pont :)



S.T.A.L.K.E.R :)

2015. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,látom mindenki a Stalker-re szavazott,hát,kinek mi a jobb.Köszönöm a válaszokat. ;)
2015. ápr. 17. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez... mi? Ember. .hu, érted? .hu! (attól független hogy értem.)
2015. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szóltam :x
2015. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Stalker, mivel a metro egy sima csőfps amit elég hamar végig leeht vinni, persze ettől még nagyon jó játék, d enem tud versenyezni egy Stalkerrel, amiben 100 szor több lehetőség és játékmenet van a módokról már nem is beszélve.
2016. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülye kérdés! Szerintem mind a kettő egy zseniálisan jó játék! A metro végeredményeként egy Stalker szellemi örökös lenne! igaz hogy csőjáték az egész meg tele van skriptekkel amik néha szeretnek bugosak lenni de Atmoszférában és történetben szerintem hatalmas mind a kettő cím!
2016. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!