Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani ingyen multipla...

Tudtok mondani ingyen multiplayeres zombi-túlélős játékokat?

Figyelt kérdés
Haverral akarunk játszani valamit 2 en vagy ha lehet többen is,ne legyen kihalt és unalmas,ezeken kivül:left 4 dead,killing floor. Meg írjátok oda hogy mit kell benne csinálni,mi a lényege a multiplayernek..
2015. máj. 3. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Most az ingyen alatt mit értessz? A multiplayer rész legyen ingynes vagy a játék? Csak mert a Left for dead meg a Killing Floor egyáltalán nem ingyenes játékok... A multi rész meg ingyenes a PC-ken, kivéve persze az MMORPG-k nagy részét.


[link]

2015. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem ilyen kell,olyan amit le kell tölteni és van singleplayer része is meg multi is és ingyen lehet multizni,meg tudom hívni haveromat játékba vagy csatlakozhatok 1 csapathoz..
2015. máj. 3. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze mindenért fizetni kell ha online-t is akarsz!

Dying Light

2015. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra meg esélyem nincs,nincs pénzem megvenni meg a gépem is alig vinné lowon szerintem
2015. máj. 3. 19:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy dead islandban lehet ingyen mulizni leirná valaki mit hogyan kell csinálni?
2015. máj. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!