Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy erős Wifi router tud...

Egy erős Wifi router tud olyan erős jelet biztosítani, hogy mindenféle lekapcsolás, lassúlás nélkül tudok gépen multizni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Kirészletezem, hogy mit akarok:

Most jelenleg a gépem a nappaliban van. Telefonon keresztül jön a netem (10megás) és ez a telefon is itt van a gép mellett a nappaliban. Így most jelenleg vezetéken keresztül van összekötve a géppel. Pár napja elterveztem, hogy "Felviszem" a gépemet az emeletre a saját szobámba. Ez így nem is baj eddig, csak az a probléma lépett fel, hogy természetesen az internetet is fel kell vezetni. Én ennek nem nagy értelmét láttam, hogy vezetéken keresztül felvezessem, mert nincs erre kiépítve, meg nagy munka lenne a vezetékek elrejtése.

Ezért gondoltam, hogy veszek egy erős (nagyon erős) wifi routert és a nappaliban elhelyezem a routert. A szobámban lévő gép pedig egy "TP-LINK TL-WN721N" nevezetű wifi usb adapterrel van összecsatlakoztatva és úgy veszi a netet.


És most a kérdés:


Ha egy nagyon erős wifi routert veszek, akkor az stabil jelet fog biztosítani?

(Pl:Nem ingadozik. A 10megát ingadozás nélkül "átadja", nem kapcsolódik le.


Ti milyen wifi routert ajánlanátok?


Lehet nagyon részletes is voltam. (Nagyon is*)

Kérem segítsetek. A válszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 19. 20:27
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

10 Mega internet egyik ma a kapható routernek se fog gondot okozni.

Nekem az a tapasztalatom, hogy az antennák számának növekedése nem okoz nagyobb hatótávolságot, ezzel csak a gyártók kábítanak. Ha a gyárinál nagyobb antennát szerelsz az fog hozni kicsivel nagyobb hatótávolságot hozni.

Minimum egy ilyet érdemes:

[link]

vagy ilyet:

[link]

A kliens eszköz erőssége is legalább olyan fontos mint a router, annak is ajánlott leszerelhető antennásat venni.

[link]


De egyébként Wi-Fi nélkül is meg lehet oldani egy pár Power Line adapterrel. Ez az elektromos hálózatodból képes adathálózatot csinálni, úgy hogy nincs káros hatással a készülékeidre és nem sugároz mint a Wi-Fi.

[link]

[link]

2015. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2015. máj. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!