Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másnak nem akadozik a witcher...

Másnak nem akadozik a witcher 3 ps4-en?

Figyelt kérdés
Már letöltöttem hozzá az eddigi összes javítást és még mindig ugyan úgy fut mind ahogyan a megjelenés napján ment.Ha gyorsan megyek az erdöbe vagy akárhol nagyon elkezd laggolni. Másnak normálisan megy?Milyen jó hogy pont ezért váltottam gépről konzolra mer gondoltam azon nem laggol semmi,de ugy látom tévedtem.Remélem nem fog ugy járni mint az unity.

2015. máj. 30. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon érdekes dolog. Nekem ugyan csak PC-m van, de egy elég bivaly géppel is néha laggolok (gtx 970, i5 4690k, 8gb ram), főleg ha sokan támadnak meg.


Viszont ez PC, nem PS4, szóval ki tudja :) Persze mediumon már nincs gond, csak high grafnál csinálja néha.

2015. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem akadozik PS4-en.
2015. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!