Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Child of Light, Valiant...

Mell R. Ákos kérdése:

Child of Light, Valiant Hearts: The Great War grafikai bugok, csak UPLAY játékoknál, megoldás?

Figyelt kérdés
A minap letöltöttem a Child of Light nevű játékot (játékra költhető pénz hiánya miatt kalóz változat), viszont, amikor elindítom, a (feltételezem) intrók hangját hallom, kép fekete, aztán elindul a zene, bejön 2 oldalsó fehér csík között egy gép (feltehetőleg 800x600) és a teteje az alján jelenik meg a képnek. Menüpontok nincsenek, csak a zene és ez a grafikai bug. Amikor vakon elszenvedem magam addig a pontig amikor el indul a játék, ott a kép 8000-szer rá van nagyítva (túlzás) és nem látok semmit. A narrátor hang nem akadozik, se semmi más. Amikor letöltöttem a Valiant Hearts: The Great Wars-t, akkor is egy ugyanilyen kaliberű probléma állt be. Eddig csak ennél a két játéknál volt ilyen, másiknál nem. (Csak ez a kettő UPLAY játék van a gépemen, szóval kb. a UPLAY-jel van gebasz, gondolom) Válaszokat előre is köszönöm!

#hiba #grafika #menü #Uplay #Child of Light #Valiant Hearts The Great Wars
2015. jún. 7. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyetlen amit találtam hogy állítgasd a grafikus kártya beállításain, hátha megtalálod melyik okozza a hibát. Meg hogy a játék default beállítását használd, ne állíts el azon a grafikai beállításokat.


Pontos megoldást nem találtam.

2015. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én eddig el se jutottam addig a pontig amikor már tudnám állítani a grafikát. Most csak a Child of Light van még fent a gépemen, az R.G. Mechanics-os verziót töltöttem le, és a launcherben csak a nyelvet állítottam át angolra oroszról.
2015. jún. 9. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!