Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX360 Mi a probléma a...

Yellow73 kérdése:

XBOX360 Mi a probléma a pendrive kezeléssel? (látja a pendriveot, és a tartalmát módosítja egy értelmezhetetlen filera)

Figyelt kérdés

A következő problémám van az RGH-s XBOX360-nal:

Pendriveról szoktam felmásolni a GOD-okat a gépre, viszont a pendrive tartalmának olvasása nagyon véletlenszerű.

Legtöbbször a FAT32-re formázott pendrive tartalmát nem látja az XBOX, sőt, a tartalma helyett elhelyez rajta egy filet, amit aztán PC-n látok, és aminek a neve egy fel-le mutató nyíl, mérete pedig 0. Ez a file nem törölhető, csak a pendrive újraformázásával tudom eltüntetni. Ez a file (és ezt követően semmilyen file) az XBOX filekezelőjében nem látszik, ugyanakkor magát a pendrivot érzékeli, és érzékeli az eredeti adatmennyiséget is, amit ki is ír a felső állapotsorban.


Mi lehet a probléma, és mitől van az, hogy ez a gond a leggyakrabban előjön, és csak néha tudom rendesen PC-XBOX adatmásoláshoz használni a pendriveot.



2015. jún. 25. 17:34
 1/1 anonim válasza:

Így elsőre azt mondanám, azért mert más formátumot használ a pc és az xbox, az xbox által használt adatok a pc számára láthatatlanok, csak az elfoglalt helyet látja amíg át ne formázod a pendrive-ot ám ez azzal jár hogy töröl róla mindent...nekem is ugyan ez volt a gondom, vagy xbox-hoz vagy pc-hez tudod használni ugyan azt a pendrive-ot de csak az egyik hez :/


remélem tudtam segíteni, és nem zavaros amit írtam :)

2015. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!