Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti milyen kontrollert használt...

TheSanyi18 kérdése:

Ti milyen kontrollert használtok pc-hez, és mennyiért? Egyáltalán megéri-e venni kontrollert játékokhoz?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én xbox360 kontrollert használok 8-10eFt. Tökéletesen működik vele, semmi gond se merül fel. Ha veszel akkor ne olcsó gagyit vegyél mert nekem is volt már olyan 3db. Sz@rt se érnek.
2015. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen megéri! Mondjuk leginkább az ügyességi játékokhoz (pl assasin creed, Prince of Persia) vagy fifa :)
2015. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és xboxon belül melyik kontroller:360 vagy a one?
2015. júl. 8. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
én xbox 360-asat használok a one-t nem tudom, még nem próbáltam.
2015. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vezetékes Xbox360-ast és Xbox One-t. Őszintén szólva jobb a One-os (gombok, ravaszok), de kétszer nem jobb, mint amennyibe kerül a 360-ashoz képest.

Mindenképpen vezetékes 360-as kontrollert ajánlok, az 100%-ig kompatibilis az utóbbi pár évben megjelent játékokkal (a vezeték nélküli csak kb. 99%-ban).

Mindenképpen megéri, ha játszol külső nézetes akció/verekedős játékokkal, mint az Assassins Creed, Batman játékok vagy a Dark Souls. Elhiszem, hogy vannak, akik tudnak velük billentyűzettel is játszani, de nekem kínszenvedés volt.

Azt viszont el sem tudom képzelni, hogy lövöldözős játékokat kontrollerrel játsszak, azokban az egér verhetetlen. Szerencsére a legtöbb játékban ma már gond nélkül működik együtt a kettő, nem kell a menüben átállítgatni az irányítást.

2015. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!