Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban szerintetek Riven-nt,...

Lolban szerintetek Riven-nt, Vi-t vagy Fiora-t vegyem meg? És miért?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudok dönteni.

A harcosokat szeretem leginkább.



2015. júl. 17. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Rivent.


Fiora egy két gombos karakter 11 éveseknek. Soloban ki carryzed magad kb silverig arra jó, amúgy elég gyenge. Riven skilles de brutális burst damage van mid és late game.

2015. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És Vi?
2015. júl. 17. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Riven Fiora top, Vi meg jungle.


Topra Riven, Jungle-be én mondjuk inkább sejuani-t vagy reksai-t vinném, esetleg rammus-t.

2015. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem Vi az egy jó ideje a legerősebb jungles champok közé tartozik és én úgy jósolom h egy ideig még oda is fog tartozni mert nagyon erős tankos és sok a damja ha voltál vele gankelni és a gankekből te szeded be a killt akkor 2 kill után ha ügyesen játszol egyedül megölsz simán mindenkit
2015. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is Rivent támogatom. Nagyon jó mechanikái vannak, jó a burstje, bár egy-két champion azért őt is meg tudja fogni. Érdemes megtanulni játszani vele, mert még soloban is nagyon sokra mehetsz egy jó topos Rivennel.


Vi jó jungler volt (jó kezekben még most is kiváló), de én úgy érzem, kezd visszaszorulni. Ahogy írták, vannak jobb junglerek manapság, vegyük példának Rek'Sait és Nidalee-t. Úgy érzem, hogy már annyira nem éri meg őt tanulni - ha már tudsz vele menni rendesen, akkor azt mondom, vigyed, oké, de így nem.

2015. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy Fiora csak silverig jó, tény, hogy LCS-ben nem játszák, de vannak diamondos fiora mainek is. Szóval egy átlagos játékos konkrétan bármilyen hőssel carryzhet, nem kell, hogy a sok okos elrémisszen egy champtől, ha tetszik játszd (mondom ezt úgy, hogy én se rajongok Fioráért)
2015. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most nézem megújítják fiórát, legalább nem fog 2 hitelni az ultija.
2015. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Átlagos tudással csak low eloban fog érvényesülni Fiorával. Ha nem fekszik rá rendesen, egy ADC fightban ki fogja kapni 2 másodperc alatt.

Akkor válaszoltam, mikor még nem volt felfedve a Fiora rework. Most, hogy megnéztem a reworköt, kicsit 1v1 championnek tartom az új Fiorát. De sokoldalúbb lett, így jobbnak tűnik.

2015. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!