Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben Zedet...

Vízilabdás srác kérdése:

League of legendsben Zedet vagy Syndrat vegyem meg?

Figyelt kérdés
otletek is jöhetnek miért azt vegyem

2015. júl. 19. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Zed. Mobilisabb s nagyobb a sebzése is. Ugyanakkor Syndra stunnal is bír és kevesebbszer bannolják :/ de még így is Zed!
2015. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg mind kettő offmeta, főleg a legutolsó patch óta. De mivel feltetted ezt a kérdést valószínűsíthető hogy nem tudod magad sem hogy melyik champre lenne jobban szükséged ezért azt mondom hogy vedd Zedet mivel talán nagyobb hasznát tudod majd venni, akár esetleg más lanen is.
2015. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zedet vedd. Erős és ha jól időzítesz, hatalmasat sebezhetsz.
2015. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Chessbase válasza:
Az első mides akit megvettem Zed volt nagyon tetszett az elején de.. miután megvettem Syndrát azóta nem tudom egyszerűen pickelni. Én itt most Syndra párti leszek mert ha például passzívabb játékos vagy akkor simán ő éri meg mert távolból is nagyon jól farmol. Ha agresszívabb vagy akkor nyilván Zed.
2015. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól mondják, mindkét champ offmeta most, bár teljesen használható és bizonyos teamcompokban/feedesen elég erősek tudnak lenni. Én inkább mages vagyok, szóval Syndra, de Zedet is érdemes megvenni, nagyon magas a skillcapje, szóval ha jól begyakorlod a mechanikáját, nagy outplayeket lehet vele csinálni.
2015. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, én pedig azt mondanám, hogy egyiket sem, lényegében az offmeta miatt.

Syndrát azért nem ajánlanám, mert jelentősen visszaesett például a Deathfire Grasp kipatchelése óta (plusz mostanában jött egy pár AP item nerf is, amivel egyáltalán nem értek egyet), pedig jó kis hős volt. Annak ellenére is, hogy nem volt escape spellje. Jó kezekben nagyon jól lehetett vele carryzni, egyik kedvenc championöm volt.

Zedet a nehézsége miatt nem ajánlanám. Azt nem tagadhatom, hogyha egyszer megtanulsz vele játszani, akkor nem rossz champion, de nem hiszem, hogy feltétlenül érdemes bele annyi időt fektetni.


A meta persze változhat, következő patchben simán visszajöhetnek ők is.

2015. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért ekkora divat zed... Gold-bronz között minden 2. meccsen ott van, ha értelmes a support(vagy bármelyik másik csapattag, aki nem adc.) teljesen haszontalan teamfightban, laneing se könnyű, ha ki tudják használni ranged champek erősségét melee ellen, vagy ha a mides exhaustot visz. Ultija is könnyen counterelhető. Ettől függetlenül fun champ, egyáltalán nem nevezném nehéznek, inkább csak a mechanikáját kell látni. Low eloban sokan elhiszik, hogy vesztettek, ha látnak enemyben zedet.

Syndra lane-en is és teamfightban is erős, cserébe könnyen kifocusolják, valamint van egy bug az e-jével, hogy nem mindig stunol ha átmegy valakin egy gömb, de ezt már elvileg megoldották. Low eloban ha megtanulsz vele játszani könnyen tudsz carryzni, mivel nem sűrűn látsz nem is biztos hogy ismerik, 6-on könnyen tudsz szerezni egy killt ha van pár gömb a pályán. 1,5 seces stun sokat ér egy late-game teamfightban, még ha gyenge is vgy, egy jó stun megnyerheti a játékot.

2015. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!