Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elindítom a League Of Legends...

Necro kérdése:

Elindítom a League Of Legends játékot de csak egy fekete képernyő jön be és nem tudom patchelni a játékot hogyan lehet ezt megjavítani?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy nem csináltam vele semmit egyik indításnál nem jött be a kép szóval csak találomra nyomtam rá az indításra ami még működött de így hogy patchelni kell az már nem megy újra raktam és az se segített kerestem még oldalakat de ott semmi használható infó a lol farumon meg csak angolul van és nem tudom jól le fordítani a google fordító meg szörnyű -.- szóval annyit szeretnék ha valaki leírni mit tegyek előre is köszönöm :)

2015. júl. 22. 12:54
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Mikor nekem ilyen, volt én újratelepítettem az egész gépet! Nekem az segített! De ha nem szeretnéd ezt, akkor írj a hivatalos játékostámogatónak!


[link]


Illetve ha máskor is ilyen kérdésed van, és sürgős, akkor a LoL Magyarország Online Magazin szerkesztői szerintem tudnak segíteni:


[link]

2015. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én vagyok az első!

Itt van, ezekkel próbálkozz!

[link]

2015. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!