Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik kiegészítőt válasszam...

Melyik kiegészítőt válasszam a Sims 3-hoz az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
A világ körül, Álomállások és Leszáll az éj között vacillálok, melyik legyen? Melyiknek mik az előnyei, illetve a hátrányai? Melyikben van a legtöbb új lehetőség mind hajak, ruhák és bútorok tekintetében?

2015. júl. 23. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a Leszáll az éj és az álomállások is nagyon jó. A világ körült annyira nem ismerem, de láttam videokat. Összesítve az álomállásokat mondanám de szerintem ne mástól kérj segítséget, te tudod legjobban mi tetszik neked
2015. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem válaszd a világ körült, mert abba elutazhatsz franciaországba, kínába és egyiptomba. És szerintem a leszáll az éjjel jött a legtöbb haj meg ruha, de a világ körül a legjobb szerintem.
2015. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha sok haj vagy cucc kell, akkor ingyen le is tölthetsz egyedi tartalmakat a netről. Ha érdekel hogyan, akk. nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=mJU9mIpB4-4
2015. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rtsfgrt válasza:

Szia! :)

Én mindegyik kiegészítővel játszottam már, meg is van mind, ezért mindháromról leírom neked a jó és rossz dolgokat is, hátha így könnyebb lesz dönteni.


1. Világ körül

-amikor megvettem nagyon imádtam, hatalmas élmény először felfedezni a helyeket, vásárolni a kereskedőknél, ereklyékt gyűjteni, és össze vissza kalandozni.

-kicsit később viszont kezdett monotonná válni az egész, és mostanában rendes családdal már egyáltalán nem szoktam így külföldre menni. Ezen kívül szerintem kevés olyan ruha és haj van benne, amit egy átlag családnál használni lehet

-Jártasságoknál a harcművészet nem rossz, de el lehet nélküle lenni, a nektárkészítést viszont egész jól össze lehet egyeztetni a kertészkedéssel. A fotózás elsőre jól hangzik, de amúgy szerintem nagyon rosszul van megcsinálva. A fotók egyesével pénzbe kerülnek, több mint 20 simoleonba! És az áruk az első 30 kép után sem jön vissza, pedig hidd el, én nagyon próbálkoztam.

2. Álomállások

-én nem tudom rendesen kihasználni ezt a kiegészítőt. Szeretem, ha néha kicsit nem kell foglalkoznom egy simmel, pihenhetek.

-vannak izgalmasan hangzó állások, de ezeknél is csak az első pár megbízás igazán érdekes, a többi nekem unalmas volt.

-a tűzoltó szakmában viszont egyszer úgy jutottam el a legmagasabb szintre, hogy egy darab tűzeset sem volt. ez azért elég WTF?

-haj és ruhaügyileg viszont egész jó, meg az egyéb kisebb dolgok is bejönnek, mint pl a szobrászat, feltaláló, meg hogy sima jártasságból is lehet munkát csinálni, mint pl a festő

3.Leszáll az éj

-Az elején ezt is imádtam. Sztárok, bárok, liftek, jacuzzi...

-aztán a sztárok elkezdtek idegesíteni, a jacuzzi és a lift fölöslegessé vált, és a várost sem használtam azóta, sem a filmipari szakmát. A zenekarok pedig szerintem elég kiforratlanok.A vámpírokról pedig ne is beszéljünk.

-jó dolog viszont, hogy cuccok, bútorok, hajak és ruhák tekintetében egyértelműen ez a legjobb


Remélem, hogy így már tudsz dönteni, de ha még így sem, akkor én az álomállásokat javasolnám. Az itt behozott állásokat azóta sem használom, de a többi lehetőséget elég gyakran. Cuccok terén is egész jó.

2015. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!