Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1v1 játékot keresnék (MAXIMUM...

1v1 játékot keresnék (MAXIMUM 2v2) ami esportnak számít a starcrafton kívül Felhagytam az 5v5 játékokkal, lásd: cs:go, dota, lol stb mert meguntam hogy tök8 hogyha tökéletesen csinálok mindent, akkor is vesztünk ?

Figyelt kérdés

Szóval ilyeneket kérnék!

Starcraft 2-vel már játszok, azon kívül szeretnék


2015. aug. 4. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hearthstone és valószínűleg a rocket league is berobbanhat bár nem tudom, hogy a 2v2 vagy a 3v3 része fog-e.
2015. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
HS-ba belekell feltketni több száz €-t és akkor is kikaphatsz 1 kezdő ellen mivel RNG based játék, szóval nem számít esportnak :)
2015. aug. 4. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

E-sportnak számít... Kikapni kikaphatsz, de miért is mindig ugyan azok vannak a nagy versenyeken illetve a ranked seasonok végén elől?

Minden játékban nagy szerepet játszik az RNG rövidtávon, de hosszú távon sosem.

Beleölni szintén nem kell, csak azt az 50eurot a solo kiegészítőkhöz. A lapokat lazán lehet farmolni majd az új kiegészítő után, ugyanis az aréna már random dobhat bármilyen packot. Eddig az volt a baj, hogy muszáj volt venni normalt, mert csak GvG-t adott. Most már csak arénázni kell megtanulni és napi 5lapot fixen nyitsz, ha jól játszol akkor annyiszor 5-öt ahányra csak időd van. Tény,hogy kell bele még így is pár hónap mire a legtöbb top deck lapjait összehalászod, de egy olcsóbbat lazán összekapsz 2hét alatt. Az egyik forumon van egy gyerek aki júliusban kezdte és már abban a hónapban lement rank13-ra, egyetlen forintot sem költött a játékra.

2015. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Starcraft 2-n kívűl nem nagyon van más 1v1 Esport játék mint a Fifa, Tekken, Warcraft 3.
2015. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fú, elmész te a p*csába a többszáz euróddal. Aki úgy játszik, mindent tud, csak játszani nem. De ilyen hozzáállással ne is várd, hogy élvezetes legyen.

Apropó, a felsorolt játékok az ilyenek. Lolban mennyi is 1 hős? Pár euró? Abból veszel valami zsír indie gamet. A CSGO-ról ne is essen szó...

A "mindig vesztünk" kijelentésedről annyit, hogy a) te is a csapat része vagy, a te hibád is ugyanúgy, b) gameplay experience may change during online play, c) az ilyeneket haverokkal kell tolni, és nem ér meglepetés.

Verbuválj egy állandó csapatot, és próbáld úgy. Sokkal jobb.

Ja, amúgy cs1.6 és quake live. Előbbin még egész könnyű skillesedni, utóbbinál vért fogsz izzadni.

Remélem, segítettem.

2015. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!