Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lord of the Rings online:...

Lord of the Rings online: Érdemes még elkezdeni játszani?

Figyelt kérdés
Melyik szerveren van a legtöbb magyar és mennyire népesek a szerverek?

2015. aug. 14. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
nem érdemes
2015. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Az a baj hogy P2W az egész...
2015. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, szóval már haldoklik. Ráadásul a p2w-t rühellem, sajnos belekezdtem egy ilyen "fizet nyer" stílusú játékba, és nagyon megbántam.
2015. aug. 14. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak csapatban akarsz játszani, pár szerveren van csak nagyobb élet (Evernight, Snowbourn), magyarok meg pláne kevesen vannak. Én már vagy két éve csak szólóban nyomom, és még így is nagyon élvezem, mert a környezet, a történetek, a küldetések így is fantasztikusak.


A P2W-duma egy nagy marhaság, semmi ilyesmi nincs a LOTRO-ban. Valódi pénzért ebben a játékban nem lehet erősebb felszerelést és más előnyöket vásárolni. Lehet venni kiegészítőket (pl. Mória, Rohan), extra szolgáltatásokat (nagyobb hátizsák, céhtagság, stb.), de semmit sem KELL megvenned. Egy barátom a mai napig HC raider, és négy év alatt egyetlen fillért sem költött a LOTRO-ra.

2015. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végülis csak hatalmas küldetéspakkokat kell venni. Amúgy a játék már 2010ben is félgőzön pöfékelt.
2015. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: A küldetéspakk megvételének akkor sincs semmi köze a Pay to Win fogalmához.

Nemrég volt egy leárazás, a feleségem az összes megjelent kiegészítőt és quest packot cakumpakk 6500 Ft-ért vette meg. Nem mondanám egy komoly befektetésnek.

2015. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy kevés magyar játszik. Inkább megpróbálkozom más játékkal. A neverwinter egész ígéretesnek tűnik de az Age of Connan is megtetszett.
2015. aug. 15. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele megy továbbra is,kit érdwkelennyi magyar játszik...
2020. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!