Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes eladni ezeket a LEGO...

Saavedro kérdése:

Érdemes eladni ezeket a LEGO szetteket, vagy inkább tartsam meg?

Figyelt kérdés

LEGO 8593 Makuta, 199 darabos


LEGO 8596 Takanuva, 200 darabos


6500 forintért vettem jófogáson, azóta a polcon állnak. Jó állapotúak, hiánytalanok, leírással. A két szett kombinálható. Mivel gyermekkoromban megvolt a Makuta szett, ezért raktam még bele, ha jól emlékszem még két darabot ezekből, extraként:

[link] - vörösben

[link] - sötétszürkében


Érdemes ezeket eladni, van rá kereslet? Mennyi a reális ára?


Rájöttem, hogy engem csak a technic érdekel és 20 évesen kissé gáz még Bionicle játékokkal játszani, nem lehet MOC-olni és a technic-kel kombinálni sem. Viszont ezekben a szettekben van néminemű 'technic function' és hát a Makuta-figura mégiscsak a gyermekkorom játéka.


2015. aug. 16. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel két ismertebb készletről van szó az eredeti Bionicle szériából, ezért lehet, hogy lenne rájuk kereslet, ha sikerül egy olyan idősebb gyűjtőt találni, akit érdekelnének. Azt nem tudom, hogy hány ilyen ember van, vagy hogy a mostani gyerekeket mennyire érdekelnék.


A nemzetközi Bricklink.com-on ezekért a készletek amúgy használt állapotban is elég sokat kérnek (kb. 6000 és 16 000 Ft között mozog az áruk külön-külön), de az országon belül nyilván kevesebb érdeklődő lenne, ezért itt kevesebbért lenne érdemes kínálni őket.


Szerintem megválhatsz tőlük, ha akarsz, csak azt nem tudom, meddig tartana, míg vevőt találsz. Lehet, hogy hamar lecsapna rájuk egy régebbi rajongó, de az is lehet, hogy sokáig kéne várni. Esetleg meg lehet kérdezni mondjuk a hasznaltlego.com-ot, hogy megvennék-e tőled.


Vagy másik megoldás: használd a kevésbé specializált elemeket Technic építésre, és nézz szét MOC-os oldalakon, hogy a nagyobb Bionicle darabokra milyen hasznosításokat találtak.

2015. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a hirdetésem.


(azóta még több pótelemet találtam, pl. a Makutának még egy extra sisak)

2015. aug. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!