Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Idén februárba kezdtem el a...

Idén februárba kezdtem el a LOL-t nyáron silver 5-be dobott most silver 2 vagyok,1. évben ez jó, vagy illene goldba végeznem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Helo!


Meg ha soloQ-rol van is szo, igaz, hogy ott illik vegezned, ahova szerinted tartozol.

Ha szerinted goldos vagy, akkor igen, illene ott vegezned. De ha szerinted jo helyre tett, akkor semmi baj, ha meg felejbb jutsz, azt igazolja, hogy jobb vagy, mint gondoltad - es kijutott egy jo adag szerencse is.


Viszont igazabol a csapatranked jobban mutatja. Ha összeall 5 olyan ember, aki komolyan gondolja, akkor par szaz csapatmeccs sokkal jobban tükrözi, hova valo az ember, mint a soloQ. Elvegre ha a sajat magatok altal összeallitott csapattal mentek, ott nincs olyan, hogy noob team, rage afk es a többi. Ott mar csak strategia, tudas es csapatjatek van, ami a lol 3 alappillere.

2015. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!