Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends hogy kell...

League of Legends hogy kell feljebb jutni?

Figyelt kérdés
3 éve játszom,3 éve ugyanott tartok "silverben.Már kezdem feladni az esélyt, hogy kilehet jutni.Adc-ét játszom, mert az megy a legjobban, utána topozni is szoktam néha.Állandóan sz*r csapatba kerülök nem szoktam flamelni,trollkodni,afkolni sőt minden játék elején lenémítok mindenkit a support kivételével, mert rá szükségem van.Tudom hogy én vagyok a rossz és, hogy valamit nem csinálok jól, de mindennap játszom és gyakorlok és így sem megy a feljebb jutás.Légyszí segítsetek! :(

2015. szept. 12. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Van saját champed akivel kevésszer halsz és nagy befolyásod van a csapatharcokra? képes vagy rendesen helyezkedni? Objektívekkel okosan gazdálkodsz? Használsz wardot? Ha te azt mondod, hogy silverben "szar csapatot kapok", akkor kiröhöglek mert ott tényleg a saját tudásod számít. Az hogy lenémítasz mindenkit nem megoldás, csapatmunka nélkül ne is várd hogy feljebb jutsz egy moba játékban, ami ALAPVETŐEN A CSAPATMUNKÁRA ÉPÍT. Vezess be egy szabályt a mute terén. Első flame után mute gomb. Legyen az negatív hozzáállás vagy valós flame. Ha lenémítasz egy hasznos embert akkor magadtól veszel el esélyt, nem az ellenfél csapatából. Ha minden stimmel lassan haladnod kell felfele, mert nincs olyan hogy a csapat miatt nem jutsz ki. Legalábbis silverben nincs. Ha nem jutsz ki akkor oda való vagy.
2015. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bent ragadsz egy ligában, akkor tényleg azért történik, mert oda való vagy. Ha sikerülne feljebb jutnod, lehet, hogy sokkal erősebbeket kapnál magad mellé és magad ellen, utána meg csak feedelnél. Amíg nem azt látod, hogy nagyon erősen lehozod a legtöbb meccset, addig odavaló vagy. További játékkal gyakorolhatsz.
2015. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2015. szept. 13. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:
3éve? Ez esetben rengeteg videó/stream nézés és azokból tanulj.
2015. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!