Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2 miért szaggat?

Team Fortress 2 miért szaggat?

Figyelt kérdés
Tavaly november óta játszok(Nem F2P.)és semmi szaggatás nem volt nem is kénne lennie mert el kell vinnie High-on de mióta bejött a gun meetle azóta csak mediumon megy gondoltam majd ez megjavul az invasionra de nem mert rosszab lett miért és mit állítsak át?

2015. okt. 21. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam. Annyit érdemes tudni, hogy a játékok frissítésével a gépigény is nőhet, és az alsó-középkategóriás gépeket már lefoghatja.
2015. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mind1 tavasszal veszek i5-s gépet az gondolom elviszi. :D
2015. okt. 21. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, inkább i7-est vegyél, az a legjobb most még.
2015. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát tudom csak tudod nem olyan olcsó és mellé még vennem kell vidi kártyát is meg stb.
2015. okt. 22. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A CS:GO tagot mért tetted bele? Ha csgozni akarsz vedd meg .
2015. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek a kis hülyék itt beszélgetünk a procikról ez meg beleszól mert beleraktam a cs-t azért mert az is egy valves termék és meg van véve.
2015. okt. 25. 15:45
 7/7 anonim válasza:
100%
Próbálj meg egy töredezettség-mentesítést ha HDD-d van, mert a játék tudtommal a hangokat illetve az animációkat szinte soha nem írja a memóriába és mindig a lemezről tölti be.
2015. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!