Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas küldetés bug....

GTA San Andreas küldetés bug. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Régóta próbálkozok egy küldetéssel de a végén mindig egy érdekes bug lesz. A küldetés az az amikor az égő házból kell egy lányt kimenteni majd hazavinni. Kimentés az megy könnyen, annyiszor próbálkoztam hogy kívülről tudom ki merről jön, de mikor viszont hazaviszem a Grove Streetre és beparkolok a ház elé a lány elszalad és minden járókelővel el kezd bunyózni és nem tér vissza sohasem a házhoz. Kilépni a küldetésből nem tudok, pont egy bejátszás következne hogy megkapom a respektet de nem tudom mivel a lány utcákkal odébb van. Volt hogy vártam órákat is de semmi sem történt, próbáltam kocsival is meg motorral is több féle beparkolással, próbáltam hogy lezártam az utcát és a gyalogosokat is elkergettem de akkor is talált mindig valakit. Valakinek valami ötlet hogy hogyan lehetne ezt a küldetést végigcsinálni? Légyszíves írjátok már meg ha valamit rosszul csinálok és másképp kellene. A segítő válaszokat előre is köszönöm!

2015. okt. 25. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Peds Riot cheat kód csinálja. A cheat használata előtti mentés kéne.
2015. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mit csinál ez a cheat kód? Leginkább a hesoyam-ot használom, sőt, csak azt, egyszer hülyéskedtünk a haverokkal és próbáltam ki többet is. Mentés csak a legelején volt egy a legelső küldetés után xD akkor újra az egész?
2015. okt. 25. 15:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a kód hogy ne körözzenek (aezakmi) és az élet és páncél (hesoyam) ezek buggoltatják a játékot vagy ezeket lehet használni? köszi a választ amúgy! :)
2015. okt. 25. 15:57
 4/8 Nemohalacska ***** válasza:
34%

Igen előröl az egész s ezeket a kódokat hanyagold:

iojufzn

ajlojyqy

bagowpg

bgluawml


Az aezakmi is problémát okoz az egyik küldetésnél ezért inkább az asnaeb kódot ajánlom a körözés megszüntetésére.

2015. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) mind kettőtöknek ment a zöld pacsi :)
2015. okt. 25. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
A peds riottól elkezdik egymást támadni a civilek.
2015. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

csak kell egy mentés a burning desire küldi utánra.


[link]


itt is van,ezt berakod,utána lehet.

a peds riot cheat kimentődik,azt ha egyszer beírtad,ne ments utána

2016. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is, legközelebb ha ilyen problémám lesz kipróbom ezt is. Szerencsére már a 75. küldetés fele tartok. Neked is ment a hasznos komment jelzés! :)
2016. jan. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!