Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4-nek mi a története/l...

Fallout 4-nek mi a története/lényege?

Figyelt kérdés
Mert nem nagyon világos. Mit kell csinálni, mi a küldetés stb? Mi a célja? Gondoltam rá hogy le töltöm, de semmi konkrétat nem találok

2015. nov. 15. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Szóval addig nem akarod ellopni, amíg nem tudod, megéri-e. Szép.

Nos, egy poszt-apokaliptikus, atomháború utáni világban próbálsz túlélni, harcolsz, gyűjtögetsz, építed a saját városodat és küldetéseket teljesítesz. Ennyi.

2015. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mert ha nem jön be, seedelhetem egy évig feleslegesen
2015. nov. 15. 17:46
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Csak azért ne töltsd le/vedd meg, mert most ez a menő, új játék. Ha ismernéd az eddigieket, akkor tudnád, hogy kell-e neked. Szerintem hagyd.
2015. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Fallout 3-mal nagyjából egy időben játszódó (tehát 2277-es) játék főhőse az Egyedüli Túlélő (Sole Survivor), aki a bombák becsapódása után a 111-es Menedékben talált otthonra. Miután hibernációban töltött csaknem 200 évet, ébredésekor döbbenten látja, hogy mindenki meghalt körülötte, így csak magára számíthat a vad és veszélyes világ megismerése során. Ebben az epizódban Boston és környéke kerül felderítésre.

(forrás: Wikipédia)

2015. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!