Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet jó áron felnőtteknek...

Hol lehet jó áron felnőtteknek való puzzle-t találni Budapesten?

Figyelt kérdés

Karácsonyra egy felnőtt párnak szeretnék jó áron vásárolni 1000-2000 db-os puzzle-t,lehetőleg tájképest,vagy országrészt ábrázolót.


Ravensburgernek van valami üzlete? Neten nem találtam.


Valaki tudna üzleteket ajánlani?


Köszönöm. :)



2015. dec. 14. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az összes hiper tele van ilyenekkel, de legolcsóbban a lidl-ben lehet találni általában. Igaz időszakos termék és egyszerre elég kicsi a kínálat.

De bármelyik játékboltban vehetsz. Nem csak gyerekeknek való van. :)

2015. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Játékbolt, de én vettem már Sparban és a Müllerben is a játék részlegen + könyvesboltokban is van néha. Szerintem a spar/tesco/müller többnyire olcsóbban adja picit a játékboltoknál, de rá fogsz jönni hamar, hogy igazából nem puzzle-t találni nehéz, hanem szépet találni. Annyi borzalmas photoshop naplementét és egyéb borzalmat próbálnak rásózni az emberre :/


Én 1000 darabosakat szoktam rakni, az kb A2 méret. A 2000 ennek duplája gondolom. Gondold át, hogy tudnák-e hova tenni miközben rakják. Nekem ezért nincs nagyobb, pedig szeretek ilyeneket rakni. Heteig kéne kerülgetnem egy A1-es területet a padlón a szobámban. Még az asztalomra sem férne fel.

2015. dec. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!