Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok ehhez hasonló...

Mondanátok ehhez hasonló játékokat? (Tapasztalt gamerek felé szóló kérdés)

Figyelt kérdés

Régóta keresgélek már játékokat, többször megfogalmaztam a kérdést és sose jött olyan játék ami nekem tetszett, szóval most leszögezem az elején:

-Nem közismert tömegjátékot keresek!


Ehhez hasonló játékokat keresek, mindegyik más stílusú, de leírom miért tetszettek:


-Hitman Blood Money

(A játék alapjában tetszett már, hogy te magad irányíthatsz egy bérgyilkost, személyre szabhatod a felszerelést, a grafika nekem bejött, a történetet imádtam, habár angol tudásom csekély mégis átjött a lényeg. Többféleképpen lehetett játszani a játékot, amit nagyon szerettem, nem kötött. A zenék is nagyon hangulatosak és illettek a játékba.)


-XCOM

(Ebben a játékban szintén az fogott meg elsősorban, hogy a te döntéseid befolyásolják a következményeket. A grafika nekem teljesen szuper. A játék története kielégítő, végül is ki ne akarná megvédeni a földet? A katonák testre szabhatóak, mind kinézet mind felszerelés terén.)


-Medieval 2 Total War

(Nagyon nagy hazaszeretettel rendelkezem, úgyhogy imádom, ha épp a magyarokat vezethetem sikerre. Ebben a játékban szintén a te döntéseid határozzák meg a következményeket. A grafika itt is megfelelő. A játék nem olyan bonyolult mint épp a Civilizationban, ott túlcsicsázott hülyeség, itt viszont pont tökéletes. Családfa is van, ott követheted az uralkodóvonalat stb.)


Lenne még jó pár játék a múltból, de most nem jutnak eszembe. Most felsorolok pár példát, hogy mik nem tetszettek annyira...

Ott volt a Witcher, nem tetszett mert túl kötött volt és egy idő után már frusztrálóan bonyolultá és idegesítővé vált a játék, de mégis megmaradt, mert hangulatos volt. Ott volt még ez a Walking Dead sorozatos játék, nagyon bejött eleinte, imádtam, aztán idővel valamiért meguntam, pedig az jó volt, de valamiért elmúlt... Az ilyen tömeggyártásokat pedig nem is említem meg mint az AC, a GTA, a BioShock, CoD stb... Remélem a tapasztalattal rendelkező játékosok akik már rengeteg játékkal játszottak tudnak nekem ajánlani valami csodálatos játékot ami leköti az embert és nem értelmetlen lövöldözés/mászkálgatás stb...


Köszönöm előre is!



2015. dec. 22. 23:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mount & Blade, az jó! :) Warband meg a többi része, módja... szép emlékek :D [Köszi, lehet kipróbálom megint.]
2015. dec. 30. 17:13
 12/13 1996ördög17 válasza:

port royal 3

spellforce 1,2

tropcio 1,2,3,4,5

2016. szept. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
S.T.A.L.K.E.R. sorozat. Bár első ránzésére értelmetlen lövöldözésnek/mászkálásnak tűnhet, sokkal több van benne.
2017. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!