Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játszik a Csábításból...

Ki játszik a Csábításból jelessel?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a játékot. Kinek mennyire tetszik?

2015. dec. 25. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Többnyire lányok játszanak vele.
2015. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom :D Főként véleményekre vagyok kíváncsi. Kinek mennyire tetszik, mióta játszik vele, hányadik epizódnál tart, stb :)
2015. dec. 25. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már kb. Két éve játszom és a 22. epizódnál tartok. Én nagyon szeretek vele játszani, csak egyetlen dolog rossz benne, hogy kevés a napi akciópont
2015. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia :) Hűha, én még csak a másodiknál tartok, tetszik, de nekem is ez a bajom, hogy kevés a pont...
2015. dec. 26. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon fordulatos és izgalamas játék bár engem nem annyira izgat a randizás ill. kevés az akciópont,de a képeket,ha érdekel megtudod nézni ezen az oldalon: [link]
2015. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia, köszy a választ :)
2015. dec. 30. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is pont 25-e óta játszom. :D De az a napi 10 akciópont nagyon idegesít, mivel rohadt kevés, szóval párszor már vásároltam ap-t és dollárt is telefonról.:/ Pedig ilyesmire nem szeretek pénzt kiadni, mert tudom, hogy egyszer úgyis megunom. A stardollal is ugyanez volt.
2016. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
#7: Pontosan ez az üzleti modell lényege: az emberi gyengeség. Pár hónap alatt a végére juthatnék, de nem, engem MOST érdekel a történet, hát benyomom azt a pár száz forintot.
2016. jan. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hihi, én is 25-én kezdtem :D

Köszy Nektek a választ. Idegesít engem is a napi 10 ap, nagyon kevésnek tartom, de ahogy olvastam nem is akarnak rajta változtatni... Venni még nem vettem egyiket sem, igaz, hogy türelmetlenül várom, de nem szeretek rá pénzt kiadni, szóval marad ez. Most épp különleges gyűrűre gyűjtök, akkor legalább ap nélkül lehet majd közlekedni abban az epizódban.

Hányadikban vagytok?? :)

2016. jan. 2. 09:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Az amerikai szerveren a 23. résznél járok, az angolon pedig a 15.-nél.
2016. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!