Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TUdnátok mondani olyan online...

TUdnátok mondani olyan online gamekat ami nem vesz el sok időt de azért ha kell akkor leköt?

Figyelt kérdés
lol, dota, wow már volt :D Bármilyen stilus jöhet. A gépem Dualcore 2.2ghz, 2 giga ram, HD 4570 512mb VGA. Köszi a válaszokat előre is.

2016. jan. 20. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Team fortress 2, CS:GO, Call of Duty-k, Battlefieldek, GTA-k, igazából mindent fellehet sorolni, nem értem ezt "nem vesz el sok időt", annyi időt vesz el a játék amennyit te vele töltesz :D én most a pay day 2t nyomom, nagyon bejön :)
2016. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha a felsorolt játékokkal játszottál és belegondolsz megérted majd :D a lol egyszerüem beszippant elég egyszerüen főleg 40 perces játékok meg már unalmas, a dota detto. A wow az maga az idő elpocsékolása szerintem. Köszi a választ megnézem ezeket a játékokat :)
2016. jan. 20. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha egyedül játszva beszippant a lol, akkor minden befog :D Nézz rá a heartstonera, ott gyors meccsek vannak, van mobil változat, csak elkezdeni nehéz.
2016. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!