Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild wars 2-ben hogyhogy a...

Guild wars 2-ben hogyhogy a játékosok nem kommunikálnak más játékosokkal, illetve nem veszik fel őket?

Figyelt kérdés

azt hittem hogy itt egész kis csapatok fognak összeállni, meg a régi mmo-s tapasztalataimból az lenne a normális, ha más játékosokkal tudnánk együtt játszani, és meglep, hogy ennek ellenére senki sem lép kapcsolatba a másikkal. vagy csak én látom így? még egész új vagyok, és amúgy nagyon tetszik, csak ez a része furcsa nekem. még hogyha egy ideig együtt is harcolok más játékosokkal, semmi. egy guild-ban is benne vagyok, de lényegében abban sincs semmi "összetartozás" vagy hogy is mondjam, mert eddig semmit sem csinált a guild, csak úgy...van.

ti hogy látjátok?


2016. febr. 29. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
GW2 mindig is egy solo mmorpg volt PVE részben.
2016. febr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! és hogyan is működik ez a pve dolog? hogyan tudok váltani ebből?
2016. febr. 29. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:

A Guild Wars 1 és kiegészítőeiben akkor érintkeztél a többi játékossal, ha akartál. A küdletéssekkor cask a társaid voltak veled.


A FW 2 esetében más ahelyzet, de itt is magukra kocnentrálnak a játékosok, illetve azokra, akikkel játszani akarnak/fognak.


Vagy találsz benne olyanokat, akikkel együtt tudsz játszani, vagy marad a helyzet olyan, ahogy leírtad. Nem tehetsz mást, megpróbálsz embereket keresni.

2016. febr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mai MMORPG-k egyike sem kényszerít rá a szocializálódásra. Pl. régen az Everquest-ben egyedül halott voltál, mindenhez társakat kellett keresni, különben egyetlen küldetést nem tudtál végrehajtani. Ma már kinek van erre energiája? A GW2-ben engem egyedül a felfedezés érdekelt, szólóban simán teljesítettem a világ 100%-át, a dungeonokat meg egy ismeretlen csapattal is végig lehetett vinni. Sosem volt szükségem guildre.
2016. márc. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tartós csapatok nem jönnek össze spontán, de én pl. sokszor léptem ideiglenesen csapatba mással pl. Group Eventek kapcsán. Egyébként a GW 2-ben nem szükséges a csapat, mert mivel nincs mob-foglalás, mint más mmokban, alapból megéri segíteni a másnak (hisz xp meg loot neked is fog járni). Ugyanez a másik játékosok feltámasztásával. Továbbá a közös fejlődés itt kevésbé jelentős, hisz gyorsabban fejlődsz mint más MMOkban és a zónák automatikus szintállítása miatt, akár 80-as szintűként is meglehet a kezdőterületeket csinálni, úgyhogy még értelmes reward is jár utána.


Ezek miatt ugyan a játékosok tipikusan nem verődnek hagyományos csapatokba (hisz azokra csak ritkán van szükség), de ez nem azt jelenti, hogy nem működnek együtt ha szükség úgy kívánja.


Én személy szerint ezt kellemesnek találom, mert így általában nem vagyok ráutalva arra, hogy más játékosok is online legyenek. Ugyanakkor könnyedén tudok szocializálódni ha akarok és a spontán együttműködés is szimpatikus.

2016. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A GW2 legjobb része a pvp, ahhoz pedig nem árt egy guild, mert komoly együttműködés kell hozzá.
2016. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!