Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Worldof Tanksban a nemeteknek...

Worldof Tanksban a nemeteknek melyik aga a legjobb?

Figyelt kérdés
A nehez,konnyu,kozepestankokra gondolok

2016. márc. 8. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Közepesből a Leopard ága egész jó,könnyü tankok azok jók,de nem a legjobb könnyü tank ág a játékban. Nehezek közül van a Maus és az E-100 ága. Maus ág: Tiger (P): Vastag frontpáncél,pontos,gyorsan töltő,nagy átütésű ágyú,lassú. VK 4502 (A): Gyenge páncél,gyenge ágyú,mozgékony. VK 4502 (B): Brutális páncél,erős ágyú,lassú. Maus: Jó páncél,jó ágyú,lassú. E-100 ága: Tiger I: Gyenge páncél,viszonylag mozgékony,ugyanaz az ágyú mint a Tiger (P)-n csak gyorsabban tölt. Tiger II: Remek páncél,pontos,nagy átütésű ágyú,egész jól mozog. E-75:Jó páncél,ugyanaz az ágyú mint a VK 4502 (B)-n,viszonylag mozgékony. E-100: Remek páncél,gyorsabb mint a Maus,ágyú brutális sebzés,alacsony átütés.
2016. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
E100 heavy -> fun+easy
2016. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1


Mausnak alapvetően tényleg egész jó páncélzata lenne, de b*szhatod mert ha meglátják azonnal töltik rá a goldot, meg az agyonra buffolt medek körberohanják és szétszedik.


Amúgy az E50M meg talán az E100 ág ami nagyon jó, meg van a Leopard ág de azokhoz a tankokhoz már nagyobb tudás kell. :)

2016. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MaxWell125 a nevem, megnézhetitek hogy eddig mit értem el. (10 000 csata után 54% win rate)


A németeknek a TD ága a legjobb. Hetzer - Stug - Jgdpz IV - Jpanther - stb


A szovjeteknek a nehéz tankjai a legjobbak


Az amcsiknak a páncélvadászok vagy a nehéztankok megint

2016. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Object 416 ***** válasza:

A Leopard 1en kivül minden jó,csak mindegyikkel tudni kell játszani

Ha az elsőt fejleszted ki akkod E 100

Ha a másodikat vagy többet akkor jöhet a Maus és a Tdk

Ja és az GW E 100 olyasmi mint az Object 263 csak szerintem az iménti jobb

2016. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ezzel egyedül leszek, de én a Leopard felé vezető ágat is nagyon szeretem, még az elején vagyok szóval ez nem reprezentatív, a Vk 30.01 D remek hatos szinthez, a 30.02 D kevésbé jó szerintem, innen tovább nem tudom saját kézből, de a Leopardokról rengeteg videót néztem, az alapján elég potens tankoknak tűnnek.

Nagy különbség a többi ág véghez képest, hogy azok a páncléra építenek, ez a mozgékonyságra.

2016. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Object 416 ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom de a Leopardnak nincs páncélja

Front:100mm

Torony front:75mm

Ha nem a lövegeeődítöt találod el akkor szinte 100% hogy átütöd!

A lövege egész jó,de öszessítve szerintem ez a legrosszabb 10-es!

2016. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!