Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom elindítani a League...

Nem tudom elindítani a League of Legends játékot. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már kb másfél éve jászom vele, eddig teljesen jól működött de most amikor rámagyek a programra, valamiért nem nyitja meg.

Nem vagyok otthon a számítástechnika világába, fogalmam sincs, hogy mit kéne vele tenni. A gépet már újra is indítottam de még mindig nem jó.

Ha valaki tud segíteni akkor légyszi írjon mert én tényleg nem tudom mit kéne tennem

Az exbarátom telepítette nekem és ő segített mindig ha valami gond volt de szakítás után nem nagyon akarok ilyen miatt ráírni.

Előre is köszi a segítséget



2016. márc. 24. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig muszaly lesz mert ezer oka lehet amiert nem megy
2016. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor derìtsd ki megint a jelszót vagy telepìtsd újra a windowst. Ennèl többet nem tudunk veled kezdeni, mert itt most no offence, de ovodás szintű feladatokról beszèlünk, 2016 van, ideje megtanulni.
2016. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ovodás szintű feladat NEKED!

Én tényleg nem értek az ilyen dolgokhoz. Érték a főzéshez, a gyerekekhez... de ehhez semmit nem konyítok

2016. márc. 24. 08:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Feldob valami hibaüzenetet?


Próbáltad már a lol.admin.launcher.exe-vel? (Ugyanabban a mappában van, mint a normál launcher, ahova az asztalon lévő parancsikonod mutad).

2016. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ketteske, előbb szerintem tanulj meg magyarul, aztán utána próbálhatod osztogathatni az észt. ;o
2016. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. A probléma meg lett oldva
2016. márc. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!