Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud segíteni az MCL...

Valaki tud segíteni az MCL Editorban?

Figyelt kérdés
Sikerült letölteni,de hiába nézek meg 20 videót,nem megy,csak egy kép van castielről,és natanielről,és mindenhol csak annyit ír,hogy name,rámegyek a nyelv kiválasztására,úgyszintén azt írja ki,hogy name,valahogy így:{{name}} ,és mindenhova ennyit ír,nem tudok semmit se kiválasztani,valaki ért hozzá,mert ha igen,segítsen,a válaszokat előre is köszönöm!

#Csábításból jeles történet
2016. márc. 26. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez volt.Elsőnek próbáld meg újra tölteni,de,ha ez enm válik be másold ki a linket és egymásik böngészőnél nyisd meg.Nekem a foxal nem ment aztán a Chrommal meg igen.Vagy próbáld az egészet újra letölteni.Remélem tudtam segíteni. :)(Viszont eltudndád küldeni privibe a linket,kérlek)

2016. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem a google chrome böngészőt próbáltam,remélem csak ez a baj,amúgy én a G-portálnál töltöttem le,Miharu videójában is az volt,hogy onnan jó,kipróbálom ,amit írtál,köszi a választ! :)
2016. márc. 29. 10:26
 3/3 anonim válasza:
Csomagold ki a programot.
2016. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!