Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes lenne menni rankedezni?

Érdemes lenne menni rankedezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni a tapasztaltabbaktól, hogy érdemes-e úgy elkezdeni rankedezni, hogy van 200 normál winem, ismerem a metagamet, tudok last hitelni, minden pozícióra van legalább 1 hősöm...


Figyelemmel követem az LCS-t, és tapasztaltabb játékosokat is szoktam nézni, (vizicsacsi, Kiss Ádám, vagy külföldieket), illetve a barátaim, akik már 2-3 év tapasztalattal rendelkeznek, azok is szoktak tanítani ezt-azt, illetve ismerem a hősök nagy részének működését...


Top, mid és jungler main vagyok, ezeken imádok, és nagyon jól tudok játszani.


Szoktam menni a barátaimmal néha játszani, akik Silver II, Gold I, és nem túl megerőltető velük sem a játék, az esetek nagy részében.


Szerintetek érdemes lenne menni rankedezni, vagy inkább tanuljak még?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. ápr. 1. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj rankedezni, sokkal alkalmasabb fejlődésre, mint a normálozás, max. berak bronzba, de hát majd kikerülsz:D És LCS-t ne nézz tanulás céljából, az egy tök más játék.
2016. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Miért más játék az LCS? :o


És úgy hallottam, hogy a Bronzból kikerülni nem nagyon lehet, igaz?


A 10 meccsből hányat kell megnyerni, hogy Silveres lehessek?

2016. ápr. 1. 22:31
 3/21 anonim ***** válasza:

Az LCS-t profik játszák, csapatokban, ezért teljesen mások a stratégiák, mintha 4 másik random emberrel játszanál.

Azt, hogy bronzból nem lehet kijutni azok a bronzosok mondják, akik meg se próbálják komolyan venni a játékot, vagy csak szimplán tehetségtelenek. Egy átlagos goldos 10 bronzos meccsből megnyer kb 9-et.

A silverhez pedig kb. 5 win kell a tízből:D

2016. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, jó éjt! :))
2016. ápr. 1. 23:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)
2016. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"És úgy hallottam, hogy a Bronzból kikerülni nem nagyon lehet, igaz? "


Ez hülyeség, engem bronzba dobott be, lejutottam bronze V-ig is, aztán szépen lassan feljebb kerültem, most platina V vagyok

2016. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tartott felmenned Platina V-ig?
2016. ápr. 3. 00:09
 8/21 anonim ***** válasza:
3 év :D
2016. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Gold 4-es vagyok, van egy bronzos accom (nem sokáig bronzos! :D), amin mostanában játszottam egy kicsit, hát ami abban a ligában megy (példának okáért nekem van 12 percnél 100+ cs-m, az enemy adcnek meg 60, erre nem nagyon lehet mondani semmit :D)... Nagyon könnyű kijutni, ha esetleg oda dobna (engem b1-be dobott 7winnel, tavaly s3, tavalyelőtt s4-ben voltam-_-), nem kell megijedni. :D

Egyébként a normallal az a gond, hogy sokszor komolyan sem veszik. Mi, ha úgy érezzük, hogy nem menne rankeden, elmegyünk normalozni és elég nevetséges meccseink szoktak lenni...ha agyonfeedeljük az enemyt, van egy-két fed (az a vicc, hogy néha erre sincs szükség) csapattársunk, akkor már megnyertük, akármennyire is elrontottuk az elején, meg akármennyire is bénázunk esetleg a tf-ekben...én a helyedben mennék párat, ha az első 3-4 meccsből 2-3 win, akkor még folytatnám is :D

2016. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 maci2000 ***** válasza:
Nyilván! Épp ezért van a ranked és a besorolás. Mert így derül ki hova való vagy.
2016. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!