Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dark Souls: Prepare to Die...

Dark Souls: Prepare to Die Edition hiba. Megoldás?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg a Dark Souls első részét PC-re. Gyorsan letöltöttem, majd indultam is játszani. Sok rémhírt hallottam a PC-s verzióról, de nem hittem volna, hogy ennyire súlyos lesz a probléma. Az fps 10 körül mozog, bármilyen felbontásban játszom, mindenhol ugyanez az érték. Leszedtem a "dsfix" nevezetű modot a játékhoz, ami elvileg segít megoldani ezt a teljesítmény problémát, viszont hiába csinálok végig minden lépést amit a készítő leírt, semmi változást nem tapasztalok. Az fps ugyanúgy 10 körül van, a játék akadozik, lassú, játszhatatlan. Valaki tudna segíteni a probléma megoldásában? (már az egész délutánom ráment arra, hogy összehozzam a dolgot, de semmi eredmény)

2016. máj. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Először írd le a gèped pontos adatait, csak ezt követően tudunk segíteni.
2016. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A laptopom adatai (tudom, hogy gyenge, de nem futotta jobbra...):

- CPU: Intel Celeron B815 1.60 GHz

- Ram: 2 Gb

- VGA: Intel HD Graphics

- HDD: 320 Gb

- OP rendszer: Windows 10 Home 64 bites


A Dark Souls 2. része hiba nélkül futott közepes beállítások mellet 40-50 fps-el, ezért furcsa, hogy az első részt nem tudja rendesen futtatni, bár ez betudható a hanyag protolásnak, mint azt rengetegen mondják.

2016. máj. 8. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de azt hallottam az első rész nagyon rosszul lett optimalizalva PC re
2016. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!