Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Lubuntu 14. 04 milyen...

A Lubuntu 14. 04 milyen kiterjesztésű fájlokat tud megnyitni?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy van egy fájl ami mondjuk .exe ezt a windows tudja megnyitni viszont a lubuntu milyeneket? Találtam már rengeteg féle kiterjesztésű fájlt de nem sok siker...

Játékot szeretnék rá telepíteni de így hogy nem tudom szinte lehetetlen, a wine-t pedig valamiért nem tudja feltelepíteni.



2016. jún. 2. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem is igen kellene kiterjesztésekkel találkoznod, az esetek nagy részében vagy a software center-ben, vagy a Linux-os steam-en megvan az adottt játék. Windows-os játékot meg csak wine-al fogsz tudni feltelepíteni és még akkor is koránt sem biztos, hogy működni fog.

Milyen játékot akarsz felrakni? És miért nem megy a wine?

2016. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Wine telepítését megoldottam, Viszont a GTA Vice City telepítéséhez (ezt akartam telepíteni) kér egy telepítő lemezt vagy nem tudom mit. Ez miatt nem tudom telepíteni :(
2016. jún. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!