Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon go nál azt irja ki...

Pokemon go nál azt irja ki hogy failed to detect location, tudom is hogy mit kellene kikapcsolnom hozzá, csak nem találom Hol lehet?

Figyelt kérdés
Huaweii p8 lite -om van, és a hamis helyeket kellene kikapcsolni de nem találom, hol van? (Be irtam a fönti keresőbe is de nem adja ki)

#Huawei #Pokémon GO #failed to detect location
2016. júl. 17. 14:39
 1/4 anonim válasza:
Beallitasokba belepsz es ott van hogy telefonrol vagy vmi hasonlo (nekem samsungon az eszkoz nevjegye) es ott van hogy bulild szam arra 5x ra kattintasz kiirja hogy mar fejleszto vagy .es kihozza a fejleszto beallitasokat es ott tudod. (Elnezest a helyesirasi hibakert es az ekezetekert ,csak telefonrol vagyok)
2016. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

csak az a baj, hogy a telefonon nincsenek fejlesztő beállítások, csak frissítő, amit kb a hajunkra kenhetünk

https://www.youtube.com/watch?v=G5jpOCzPfR8

ezzel a videóval próbálkoztam én is, de másabb a menüje a telefonnak, így olyannak kellene válaszolnia, akinek ilyen telefonja van, és tudja, hogy hol és mit kell nyomkodni...

2016. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Okés, bocsi megvan!!!

Köszike?!!

2016. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogyan sikerült? ?
2016. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!