Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eltudná nekem valaki mondani,...

Eltudná nekem valaki mondani, hogy a league of legends-ben, hogy lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
És itt most nem csak a divíziókra gondolok ( de arra is) hanem , hogy az ember jobban játszon. Mert ugye egy goldosnak teljesen más a gondolkodása mint mondjuk egy silveresnek. A másik meg ugye a ranked. Egyszerűen nem bírom magam kihúzni silverből mert olyan játékosokat dobál be mellém akik abszolút nem vágják a játékot de még azt sem ,hogy óvatosan játszanak. Ti ,hogy szoktatok kijutni silverből (vagy akár másik divízióból)? És itt most inkább az olyanokra vagyok kíváncsi akik egyedül tolják a rankedot. Pár tanácsot nagyon szívesen elfogadnék.
2016. júl. 19. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bronz 1-ből jutottam ki gold 5-be 1 hónap alatt. Nem rankedeztem intenzíven, csak akkor, amikor fent volt a team:) szóval olyan napi 1-2 meccs.

Szerintem ha egyedül nem tudsz kijutni silverből, akkor az azt jelenti, hogy oda való vagy VAAAGY csak kéne keresned 2 megbízható embert, akik jól játszanak és velük le tudnátok hozni a gamet.

Ne a lanet nyerd, hanem a gamet. Remélem érted mire célzok:D

Ne flameld ki a csapattársaidat, mindenkinek van rosszabb meccse. /és a flame még a teljesítményen is ront/

Ha valaki elkezd veled veszekedni, csak mutold és koncentrálj a játékra.

Azért jó lenne tudni, hogy mit játszol általában, mert egy supportnak máris megváltoznak a tevékenységei a gameben.

2016. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ilyen összeszedetlen, de siettem és nem ovlastam elXD
2016. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!