Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan bolt, ahol tudok...

Van olyan bolt, ahol tudok venni játékot a GameCube-omra?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D


Ma találtam egy Nintendo GameCube-ot a bolhapiacon, de sajnos játékot (és kontrollert) nem adtak hozzá. Van olyan bolt Budapesten vagy Erdélyben (lehetőleg Hargita megye közelében) ahol tudok venni játékot hozzá? (kontrollert szerintem találok, de ha nincs, akkor örülök ha azt is találok)


(Játékokból a Pokémon Colosseum, Pokémon XD és a Legend of Zelda: Twilight Princess érdekel)



2016. júl. 24. 19:37
 1/1 Krisipoke ***** válasza:

Leginkább szerintem neten érdemes nézelődni, de amúgy két boltot tudok Budapesten, ahol biztosan vannak, a GamePark és a PlayMania nevűek.

Egyébként készülj fel, a Twilight Princess GC verziója elég ritka és drága, sokszor 15.000 forint fölött lehet csak találni, míg a Wii verzió sokkal gyakoribb, és ilyen 3.000-4.000 forint körül már simán lehet találni.

2016. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!