Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon félelmetes játékok?...

Nagyon félelmetes játékok? Nektek mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Kéne valami jó f*satós játék de nem igazán vagyok otthon ebben a témában.. írnátok párat? :D lehetőleg ne ilyen slendert és társait mert nem vagyok már gyerek.

2016. júl. 26. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Outlast

Amnesia

Dead Space

Five Nights at Freddy’s

2016. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Silent Hill 4- 2004-es ugyan, de baromi ijesztő szerintem.
2016. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Outlast a legjobb szerintem.

Amik még nem voltak említve: SOMA, Penumbram, Alien Isolation

2016. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami igazán ijesztő az az Amnesia, Alien, helyenként még az Outlast. A Dead Space inkább akciójáték mint horror, úgy mint a F3AR. Ami rohadt ijesztő az a PT még, de azt már nem lehet beszerezni.
2016. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem a Slender érintett meg ilyen téren. Az alap is, meg van egy "bővített" (rendes sztori), grafikailag is korrektebb változata, a címe most nem ugrik be, de nagyon hatásos volt. Éjjel, sötét szobában, fülessel nem volt rossz.
2016. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 szerintem az Arrivalra gondolsz.
2016. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A negyedik válaszolótól kérdezem, hogy az általad említett játékot már mért nem lehet beszerezni??? Ez is olyasmi mint a betiltott filmek vagy valami hasonló?
2017. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a The Joy of Creation Story mode nagyon jó (szerintem megér egy pillantást)
2017. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!