Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaronban van olyan...

Gates of Andaronban van olyan szerver (akár külföldi), amin még az első patch megy?

Figyelt kérdés

Olyan szerver kellene amin még maximum a Call to Arms megy, de a legjobb az lenne, ha a legelső patch lenne, azokat nagyon szerettem :(


Tök mindegy, hogy külföldi, csak régi legyen, és játsszanak rajta azért elég sokan.



2016. júl. 26. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok van, de mindegyik privát szerver, és szó szerint dugig van csalókkal. Többet is kipróbáltam de területfoglalásoknál nem Derion vs Valorian van, hanem normális játékosok vs hackerek. Nagyon elszomorító, mikor a magyar szerver elindult körülbelül 2 éven át folyamatosan játszottam napi több órát, nagyon nagyon rossz volt látni ahogy szépen lassan a patchek teljesen tönkretesznek egy ilyen szinte tökéletes játékot, a játékosközösséget pedig a mindenhol felbukkanó fizetős cuccok kettészakítják. Lehet láttál is néha buffolgatni az embereket, Thulox volt a nevem, Coyote céh társalapító. Itt egy kis zene nosztalgiának :)


https://www.youtube.com/watch?v=azdxddrTA4c&list=PL3_ggb-WZw..

2016. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Ezt a zenét én is belinkeltem egy pár nappal ezelőtt feltett kérdésemben :)


Nekem annyira hiányzik az a közösség, hogy nagyon.


Valorianban játszottam, nekem csak az létezett, a régi céhek pedig utánozhatatlanok (Nightmare, Valkyre, HunTers és a többi) Kisebbek közül a Blessedben, és a Hardcore-ban voltam, de a ParadoxoN sem volt egy rossz.

2016. júl. 26. 20:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazán sosem voltam nagy játékos, nagy szinten, full cuccokkal, mindig csak egy voltam a sok közül azokkal a cuccokkal, amikre össze tudtam farmolni a pénzt, de mégis hiányzik. De a csapatszellem az megvolt bennem, volt, hogy azért tettek ki egy céhből, mert menni akartam kastélyharcra, de nem engedték, mert nem voltak jó cuccaim.
2016. júl. 26. 20:11
 4/10 A kérdező kommentje:
A nevemet viszont mindenki megjegyezte abból a céhből, amit otthagytam, mert kivétel nélkül mindig ott voltam a céhvel a TF-en, még kastélyharcon is, de ott csak 2-szer, mert nem engedtek. Nem számított, hogy milyen szintű derik voltak, akkor is ott voltam, és adtam a nyílesőt az irtózatos szaggatások közepette is XD
2016. júl. 26. 20:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Remow volt a karakterem neve.
2016. júl. 26. 20:15
 6/10 A kérdező kommentje:
De egyébként nekem az is elég lenne, ha csak a küldetések, a zenék, és minden a régi lenne, a többi játékos annyira nem érdekel, csak újra akarom játszani a történetet.
2016. júl. 26. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
"nekem az is elég lenne, ha a küldetések, meg minden a régi lenne" LOL
2016. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"minden a régi lenne"


Hát oké, ez kicsit furcsán jött ki, de olyan dolgokra gondolok, amihez nincs köze a többi játékosnak, szóval akár lehet üres szerver is, csak az első patch legyen.

2016. júl. 28. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem a Remowra, macskaféle íjász volt, nem? Vagy tündér, az tuti h láttalak párszor területfoglaláson. És volt valamilyen dungeonos +16-os cucca is, talán a vértje arany effekt volt vagy valami hasonló. Én a ParadoxoN-ban voltam az elején, aztán a HunTers-be vettek föl, de egy idő után meguntam hogy csak egy noname healer pap vagyok akinek annyi a dolga hogy buffolgasson mindenkit, úgy másfél év alatt meg lehetett unni :D Így alakult meg a Coyote, elég nagy szívás volt az elején de végül lett területünk és kastélyunk is. Csak sajnos céhvezérnek (alvezérnek, pontosabban) nem volt olyan jó dolog lenni mint gondoltam, konkrétan kastélyért is úgy kellett könyörögni a nagy céheknek (Nightmare, Valkyre, HunTers) hogy egyszer hadd legyen a miénk és segítsenek benne, mert a megszerzett területeinket senki sem volt aki védje, úgy voltak vele hogyha az övék nem lehet az adott héten a kastély akkor inkább legyen a deriké, és nem is jöttek el területfoglalásra inkább, mert más területét nem védik, inkább ülnek keterben... de ettől függetlenül élveztem, az tuti hogy soha többet nem lesz ehhez fogható ingyenes MMORPG.
2016. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pont ember voltam :D


De íjász, és először a veterán cuccokat hordtam, ami akkor az íjászoknak a legjobb volt, de nekem csak +14-ig voltak felhúzva.m

2016. aug. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!