Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tutok játszani a...

Dunken Master kérdése:

Hogyan tutok játszani a LOTRO-n (azok akik nem tudnak angolul)?

Figyelt kérdés
Nem tudok angolul csak ami rám ragadt általános és középsulibol és ez nem elég olvastam infókat a jtátékrol és kb tudom mi mit jelen viszont a küldetéseket nem értem van valami megoldás,mert jó kis játéknak tünik és én nem akarnék lemondani róla,de így élvezhetetlen

2016. júl. 31. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így nem élvezed, akkor sehogy.
2016. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
NAGYON sok szöveg van benne, a párbeszédek és a történet teszik kiemelkedővé a LOTRO-t (mert őszintén szólva vannak sokkal jobb MMORPG-k is a piacon). Gyenge nyelvtudással nincs értelme belevágni, anélkül csak egy régies, bonyolult, lassú tempójú MMO marad.
2016. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"tudtok" - Azoknak, akik nem tudnak magyarul.
2016. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább "tudok" akart lenni, mintsem tudtok.


Kérdésre: A legtöbb MMO pont a beszédre épül, hova, merre, mennyit. Én pl amikor elkezdtem wowozni, még általánost koptattam (akkor jelent meg), fogtam egy füzetet, amit nem értettem szót, azt felírtam, majd később rákerestem neten, ha nem ragadt meg annyira akkor felírtam a papír mellé a magyar jelentését is. 30 nap alatt 20-as szintet épp hogy elértem (60 volt a max), az lehet, de sok ragadt rám a játékból.

2016. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"szerintem inkább "tudok" akart lenni, mintsem tudtok. "


Akár.

:-)

2016. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!