Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek van vagy ismer ojat...

Valakinek van vagy ismer ojat akinek van eladó lol accountja?

Figyelt kérdés
lol accot vennék nehéz találni ojat aki gyorsan reagálna vagy már nekel vólna el mert amit felteznek netre legtöbb már elkelt és nincs leírva ha elkelt plat 3 fiokom vólt azért nem fizetek felárat mien helyezésbe van nekem édesmindeggy igyis ugyis felhuzom platba ez nem jelent gondot amik fontosak mien skinek vannak az accok mennyi hős rp ip és még egy apróság ami jólenne egy ikon ami már nemkapható az orgyilkos ikon ami 5 játékkal lehetett elérni de kivették ienem vólt de már nincs ezért kéne hogy a vett accon legyen kedvenc ikonom mindenki ai ajánlatot tesz vagy tud segíteni annak provátba válaszolok és az összeget megbeszéljük minél többen irnak annál jobb lenne köszönöm

2016. aug. 4. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki fog egy olyan emberrel üzletelni aki egy mondatot sem képes helyesen leírni.Elárulom. Maximum az aki szimplán elkéri a pénzt és lelép vagy megkapja a pénzt aztán bejelenti, hogy ellopták az accot és visszaszerzi. Emellett ha valaki mégis el akarná adni az olyannak tenné akinek van önálló keresete, hisz nagyobb az esély az üzlet lebonyolítására, mint egy olyan emberrel akinek a helyesírásából a 10éves szintet nézik ki. Senki sem szeretné ha utána apu keresné rajta a pénzt.
2016. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kikérdezte a véleményed? lehetne jobb dolgodis mint ez te idióta
2016. aug. 5. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nyílt oldal és te tettél föl egy kérdést amiről én kifejtettem a véleményem. Nyilván én vagyok az idióta mikor írsz egy 5 soros mondatot aminek se eleje, se vége sőt még közbe sincs semmi írásjel,ezen felül a szavak minimum fele hibás. Gondolom sok jelentkező akadt aki komoly szándékkal eladná.
2016. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kicsit félre értelmeszted az oldalt itt a kérdésre kell válaszólni vagy amit kérnek abban segíteni ez nem egy vélemény kifejtő oldal a kérdésről a véleményede megtarthatod írás jelet minek irjak ha igyis ugyanaszt jelenti amit írok helyesírásom rossz mert dixlexiás vagyok anélkül írsz okossságokat hogy bármit is tudnál okos fiu a jövőben inkébb tars meg a véleményedet a facebookra ott lehet de ez az oldal nem arról szól hogy elemezd nekünk a kérdezőt egy unalmas napodon inkább menny minecraftozni....
2016. aug. 5. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy lvl 5 ösz fiókom! 1 hős (garen) 56 ip, 400 rp..

Ha kell írj privibe.. azt feltétlenül írd meg, hogy MIEN terveid vannak a fiókommal -.- . ára 10000 ft...

2016. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
menny máshova szórakozni
2016. aug. 7. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
es mi tortent az elozo accountoddal?
2016. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!