Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik szereplő...

Nagyné Harkai Gyöngy kérdése:

Szerintetek melyik szereplő miatt kezdődött el a Five Nights At Freddy's sorozat?

Figyelt kérdés

#szereplő #f.n.a.f.
2016. aug. 17. 09:34
 1/1 Video game girl válasza:

Állítólag Bonnie volt az első karakter, de szerintem Scoot csak úgy unatkozott és lerajzolta Bonnie-t, akitől nagyon megijedt, ezért kitalálta, hogy legyen neki egy horrorjátéka. Csak szerintem úgy volt vele, hogy ha csak egy karakter van, az úgy unalmas, így kitalált még hozzá 4-et. Így lett gondolom Chica, Freddy, Foxy és Golden Freddy.De bizonyára úgy volt vele, hogy Freddy sokkal főnökösebb, mint Bonnie, szóval róla nevezte el a játékot.


De az is lehet, hogy Fredbear vagy Spring Bonnie volt az első karaktere, akikhez kitalált egy csomó másik karaktert. De úgy gondolta, hogy Spring Bonnie túl ijesztő, és nem illene bele a sztoriba, úgyhogy a többi karakterrel kezdett és Fredbear-t csak úgy beletette, mint Golden Freddy.


Csak feltételezés, de nekem ez az elképzelésem :)

2017. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!