Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad amit felveszek...

Miért akad amit felveszek gameplayt?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy miért késik a hang vagy akad a videó amit felveszek játékról? Ugyan azt a játékot veszem fel amit anno gyengébb gépen vettem fel és ott nem akadt. Akkor most jobb gépem van mégis akad hogy van ez? A másik dolog meg, ha netántán nem akad a videó akkor átkonvertálom Format Factoryval vagy más konvertáló programmal akkor meg azért akad "holott az eredeti videó nem akad" mert átkonvertáltam. Egyszerűen nem értem, hogy működik ez.. ha valaki tud rá valami megoldást legyen szíves írjon. Direkt ezért vettem az új gépet, hogy tudjak felvenni videókat erre még rosszabb lett :(


Fraps, D3DGEAR, Mirrillis Action ugyan az..



2016. szept. 30. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:

régi gép pontos adatai?

Új gép pontos adatai?


Fraps egyébként bizonyítottan jobban fut SSD-ről futtatva pl, simán nyersz vele 8-10 fps-t.

2016. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Regi gep:

Intel Core2Duo E7500 2x2.93Ghz

4GB RAM

Nvidia GeForce GT 630 2GB GDDR5 128 bit

350GB Sata 7200

Az alaplapot mar sajnos nem tudom, de valamilyen ASUS.


Uj gep:

Intel Core i3 6100

6GB RAM

Nvidia G Empire GTX 650 Ti OC DCUII 2GB GDDR5

500GB HDD Sata 7200

Alaplap Gigabyte.


SSD re most sajnos nincs penzem eleg draga :D

2016. szept. 30. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy a francba tettél 6gb-ot 6. genes intel alá, mikor csak 8 gb-os Ramok és ram kitek vannak hozzá?

Ha DDR3-as foglalatos alaplapot vettél, akkor már most kezdhetsz spórolni egy új gépre, mert párszor leterheled és ripityára ég.

[link]


Amúgy érdekes kérdés, újra telepítetted a gépedet? Ha nem, akkor az a baja, mivel alaplap cserénél nagyon erőteljesen ajánlott az újrahúzás is. Ez olyan kb hogy elmész valami nagyvárosba egy 20 évvel korábbi térképpel/GPS-szel. Vannak utcák, amik megszűntek, vannak újak, ami a térképen/GPS-en nincs rajta stb.

Ha újra raktad, akkor kézileg rakd fel a microsoft visual c++ redistribute 2005-2015 mindet, esetleg kézileg nyomhatsz egy frissítést a vga driverre meg directX-re is.

2016. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas választ. Elírtam 2x4gb van benne 8gb.


Megcsinálom a frissítéseket remélem jobb lesz :)

2016. szept. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!